Podpora rezervačního oddělení

OREX TRAVEL, s.r.o.

Místo práce
Národní 1010/9, 11000 Praha 1, Hlavní město Praha, Praha - východ, Praha - západ
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budete pracovat v kanceláři (Praha 1 - Národní), kde Vaším hlavní úkolem bude podpora rezervačního oddělení. Budete pracovat s rezervačním systémem, odpovídat na telefonické a emailové dotazy ohledně zájezdů, cen, dostupnosti... Získáte znalosti jak to funguje v cestovní kanceláři, jak se připravují nabídky zájezdů a jak probíhá customer service. Určeno pro studenty VOŠ/VŠ či zájemce o cestovní ruch, kteří by rádi získali praxi v cestovní kanceláři. V případě oboustranné spokojenosti možnost dlouhodobé spolupráce.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Fixní mzda + provize z prodeje (po zapracování) + přátelský kolektiv + pracovní doba (flexibilní) + kancelář v centru Prahy (Národní) + atraktivní pracovní náplň

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

student střední školy
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

cestovní ruch

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Spolehlivá, pracovitá osobnost s vnitřní motivací uspět a získat zajimavou pracovní zkušenost případně možnost dlouhodobé spolupráce....

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Orex Travel s.r.o. začala působit v České republice a na Slovensku koncem roku 2010. Patří do sítě společnosti Anex Group, která má v oblasti cestovního ruchu již patnáctileté zkušenosti. Hlavní sídlo mateřské společnosti Anex Group je v turecké Antalyi, která je zaměřena na destinace Turecko a Egypt, přičemž každoročně přibývají nové destinace.
Společnost Anex Goup má 2500 zaměstnanců a díky své vlastní letecké společnosti, poskytuje služby více než milionu turistům z Turecka, Egypta, Ruska a Ukrajiny. Své služby rozšířila i do dalších sektorů jakými jsou hoteliérství, stavebnictví, energetika a zemědělství.
V Evropě se vytvořila značka Orex Travel s cílem poskytovat našim klientům, co nejkvalitnější služby za co nejlepších podmínek. V letní sezóně 2017 Vám nabídneme Turecko, Řecko, Severní Kypr a Bulharsko.
V katalogu naleznete naši hlavní destinaci - Turecko (resorty Antalya, Belek, Side, Alanya a Kemer), včetně nabízených služeb hotelů, možností zábavy, odpočinku a památek, které se v jednotlivých resortech nacházejí a také nabídky first minute. Věříme, že námi nabízené sportovní, wellness a kulturní programy, Vás zaujmou.
Přejeme Vám, mnoho nezapomenutelných zážitků s naší cestovní kanceláří.

Adresa společnosti

OREX TRAVEL, s.r.o.
Národní 1010/9
11000 Praha 1
http://www.orextravel.cz

Kontakt

Kontaktní osoba: Miroslav Šurkala
Tel.: +420 775 748 305
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 3104795   Datum zveřejnění: 16.6.2017