Konštruktér

ORIK, s.r.o.

Oravická 613/13, 028 01 Trstená, Žilinský kraj, okres Dolný Kubín, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Tvrdošín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
30.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme konštruktéra do našej firmy, ktorý nám pomôže s konštrukciou a produktovým dizajnom. Jeho úlohou bude pomáhať riešiť konštrukčné problémy s naším dizajnovým oddelením, bude mať dôležité slovo pri návrhu nových výrobkov, ktoré následne v spolupráci s našim vývojovým oddelením "privedie do života" ako vzorku a zároveň pripraví podklady pre sériovú výrobu. Vhodné len pre prácu na plný úväzok, nie je možné spolupracovať externe.
Používame SolidWorks a Rhinoceros.

Samostatné myslenie.
Návrh konštrukcie.
Vyvíjať, vytvárať, podieľať sa na nových produktoch.
Možnosť kariérneho a odborného rastu.
Zaujímavé platové podmienky.
Príspevok na bývanie.

Práca na navrhovaní konštrukcie, modelov foriem na vákuové tvarovanie plastov, príprava technickej dokumentácie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

konštruktér

Ostatné znalosti

SolidWorks - Pokročilý

- znalosť Solid Works/CAD
- flexibilita, samostatnosť, dôslednosť
- spoľahlivosť
- organizácia času a presnosť v plnení termínov

Spoločnosť zaoberajúca sa dizajnom, vývojom a výrobou POP a POS materiálov - tzn. všetkého čo sa týka podpory predaja, bradnu a trade marketingu + špeciálnej chladiarenskej techniky. Vyrábame a dizajnujeme najmä pre zahraničnú klientelu od Škandinávie až po Rusko - www.orik.sk a www.obrabanieplastov.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3073530  Datum zveřejnění: 3.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou