Strojní konstruktér

Ort Nový Bydžov spol s.r.o.

Místo práce
Červeněves 98, 503 53 Smidary, Královéhradecký kraj
plný úvazek
Termín nástupu
30.09.2014
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 45000 Kč/měsíc, dle zkušeností

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis pracovní náplně:
- komunikace se zákazníky
- konstrukce přidělených projektů (vše konzultuje s vedoucím konstrukce)
( svařené a montované konstrukce, jednoúčelové stroje, měřící přípravky, pneumatika, automatizace )
- cenové nabídky konstrukčních prací včetně použitých konstrukčních prvků
- poptávky – zpracování poptávek
- zpracování podkladů pro garanční prohlídky a servisní smlouvy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Benefity:
Různé zaměst. výhody: Stravenky , příspěvky na spoření ING, věrnostní program

Informace o náboru

Nabízíme samostatnou práci v příjemném profesionálním týmu prosperující firmy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

SolidWorks - Základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Osobnostní předpoklady: komunikativnost se silným vztahem k týmové práci, schopnost asertivně sladit rozdílné přístupy k řešení problematiky, časová flexibilita a ochota se neustále sebevzdělávat. Nabízíme práci v příjemném profesionální kolektivu prosperující firmy.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ORT Nový Bydžov spol s r.o., Červeněves 98, 503 53 Smidary (specializujeme se na VÝROBU- opravu- servis-stěhování strojního zařízení a jednoúčelových strojů ).
Jednoúčelové stroje jsou dodávány našim zákazníkům nejen v České republice, ale i do zahraničí.
Závod vznikl v roce 1999. Počet zaměstnanců se zvýšil z původních 4 v roce 1999 na 27 ke dni podání žádosti. Za dobu provozu se rozšířilo i portfolio zákazníků, které dnes tvoří významné průmyslové firmy jak v ČR tak v zahraničí jako např. Ardagh Metal Packaging Czech Republic s.r.o. Skřivany, Toors Nový Bydžov, Paccor, Magna Exteriors Interiors s.r.o., AMCOR Flexibles Skřivany s.r.o., Datwyler Sealing Technologies CZ, s.r.o., ALLTUB CENTRAL EUROPE s.r.o.,, ŠKODA AUTO,
Cílem společnosti ORT Nový Bydžov spol. s r.o. je
být nejlepším dodavatelem jednoúčelových strojů a alespoň v ČR.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1744290  Datum zveřejnění: 27.9.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 45000 Kč/měsíc, dle zkušeností