Nástrojař – zámečník- strojař

Ort Nový Bydžov spol s.r.o.

Místo práce
Červeněves 98, 503 53 Smidary, Praha, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.12.2014
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis pracovní náplně:
- zpracování plechů a hutních materiálů ( jakly, profily )
- výroba lehkých konstrukcí
- výroba jednoúčelových strojů a strojních zařízení
- generální opravy strojů a strojních vybavení
- přímo podřízený vedoucímu výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- samostatnou práci v rozvíjející se firmě s více jak 20ti letou tradicí
- motivující platové podmínky, prémie
- jednosměnný provoz
- nástup možný ihned
- pracoviště Červeněves

Mzdové rozpětí a benefity:
Měsíční nástupní plat 20-30 000 tisíc Kč- dle praxe a zkušeností

Různé zaměst. výhody: Stravenky , příspěvky na spoření ING, věrnostní program

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

ostatní požadavky:

- vzdělání v oboru
- znalost technologií MAG a TIG
- praxe ve výrobě lehkých konstrukcí, strojních dílů a zařízení
- znalost mechanizace, pneumatiky a automatizace - výhodou
- ochota dále se rozvíjet
- flexibilita a loajalita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ORT Nový Bydžov spol s r.o., Červeněves 98, 503 53 Smidary (specializujeme se na VÝROBU- opravu- servis-stěhování strojního zařízení a jednoúčelových strojů ).
Jednoúčelové stroje jsou dodávány našim zákazníkům nejen v České republice, ale i do zahraničí.
Závod vznikl v roce 1999. Počet zaměstnanců se zvýšil z původních 4 v roce 1999 na 27 ke dni podání žádosti. Za dobu provozu se rozšířilo i portfolio zákazníků, které dnes tvoří významné průmyslové firmy jak v ČR tak v zahraničí jako např. Ardagh Metal Packaging Czech Republic s.r.o. Skřivany, Toors Nový Bydžov, Paccor, Magna Exteriors Interiors s.r.o., AMCOR Flexibles Skřivany s.r.o., Datwyler Sealing Technologies CZ, s.r.o., ALLTUB CENTRAL EUROPE s.r.o.,, ŠKODA AUTO,
Cílem společnosti ORT Nový Bydžov spol. s r.o. je
být nejlepším dodavatelem jednoúčelových strojů a alespoň v ČR.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1942379  Datum zveřejnění: 28.11.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 30000 Kč/měsíc