Řidič VZV - Žatec, 100 Kč čistého/hodinu

OSPRO MB, spol. s r.o.

Místo práce
Žatec, Ústecký kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.12.2015
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 26000 Kč/měsíc, Dle odpracovaných hodin.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zásobování linky nízkozdvižným elektrickým vozíkem
Vykládka a nakládka kamionu
Práce ve skladu.
Požadujeme oprávnění W1, praxi s vlečnými vozíky a couvání s nimi.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na dopravu / Možnost ubytování jenom za 1.500 Kč měsíčně
Dlouhodobé zaměstnání
Týdenní zálohy na mzdu
Možnost přesčasové práce
Odměny za přesčasy

MZDA: 100 KČ ČISTÉHO/HODINU

Informace o náboru

Třísměnný provoz + šestá noční směna, případně šestá ranní směna,
Volné víkendy
Místo práce - průmyslová zóna Triangle u Žatce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výrobce plastových komponentů pro automobilový průmysl .

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Samostatnost
Spolehlivost
Časová flexibilita
Průkaz VZV
Praxe ve skladovém hospodářství automotive

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OSPRO MB je dynamicky rozvíjející se společnost s dvanáctiletou praxí na trhu pracovních příležitostí. Zaměřujeme se zejména na oblast Mladoboleslavska, ale působíme také v přilehlých regionech. Tato lokální specifikace nám umožňuje perfektní znalost místního trhu práce. Hlavní náplní OSPRO MB je poskytování pracovních příležitostí kvalitním pracovníkům a vyhledávání vhodných kandidátů na pracovní pozice zejména v oblasti automobilového a strojírenského průmyslu. Cílem společnosti je poskytovat našim klientům komplexní balíček personálních služeb a zajišťovat vzájemnou spokojenost klientů i jednotlivých pracovníků.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1823904  Datum zveřejnění: 24.6.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22000 - 26000 Kč/měsíc, Dle odpracovaných hodin.