Kontrolor kvality - Nymburk, 100 Kč čistého/hodinu

OSPRO MB, spol. s r.o.

Místo práce
Nymburk, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk
plný úvazek
Termín nástupu
ihned/dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
100 - 100 Kč/hodina, + bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V rámci pracovní pozice kontrolor kvality je možné vykonávat více jednotlivých druhů práce - práce Vás tedy nikdy nebude nudit :)

Výstupní kontrola nárazníků do automobilů dle lakovacího předpisu.
Měření barevného odstínu lakovaných dílů (spektrometrem).
Měření tloušťky vrstvy laku a barvy (mikroskopem).
Kontrola dílů (nakupovaných a produkovaných)

MZDA: 100 KČ/HODINU ČISTÉHO + BONUSY
SMĚNNOST: 12h směny, klasické střídání krátkého a dlouhého týdne.

Práce patří k těm lepším v dělnickém prostředí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na dopravu
Příspěvek na ubytování
Možnost ubytování
Možnost svozů
Možnost týdenních záloh na mzdu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výrobce plastových dílů pro vozy: Audi, BMW, Škoda, VW

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

flexibilita, spolehlivost, samostatnost, dochvilnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OSPRO MB je dynamicky rozvíjející se společnost s dvanáctiletou praxí na trhu pracovních příležitostí. Zaměřujeme se zejména na oblast Mladoboleslavska, ale působíme také v přilehlých regionech. Tato lokální specifikace nám umožňuje perfektní znalost místního trhu práce. Hlavní náplní OSPRO MB je poskytování pracovních příležitostí kvalitním pracovníkům a vyhledávání vhodných kandidátů na pracovní pozice zejména v oblasti automobilového a strojírenského průmyslu. Cílem společnosti je poskytovat našim klientům komplexní balíček personálních služeb a zajišťovat vzájemnou spokojenost klientů i jednotlivých pracovníků.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2093694  Datum zveřejnění: 17.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 100 - 100 Kč/hodina, + bonusy