Řidič VZV - 100 Kč čistého/hodinu

OSPRO MB, spol. s r.o.

Místo práce
Nymburk, Okres Nymburk
plný úvazek
Termín nástupu
20.01.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Manipulační práce ve skladu
Dodržování nastavených procesů příjmu a výdeje zboží
Práce se scannerem
12 h pracovní doba, střídání krátkého a dlouhého týdne
mzda 100 Kč ČISTÉHO/hodinu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Ubytování za 33 Kč/den nebo příspěvky na ubytování
Příspěvky na dopravu
Možnost kariérního růstu
Práce u renomované společnosti
Bonusy od mistrů (až 3500 Kč)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Renomovaný dodavatel plastových dílů do automobilového průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

automotive, logistika

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

flexibilita
dochvilnost
držitel průkazu VZV (nevadí, pokud je propadlý)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OSPRO MB je dynamicky rozvíjející se společnost s dvanáctiletou praxí na trhu pracovních příležitostí. Zaměřujeme se zejména na oblast Mladoboleslavska, ale působíme také v přilehlých regionech. Tato lokální specifikace nám umožňuje perfektní znalost místního trhu práce. Hlavní náplní OSPRO MB je poskytování pracovních příležitostí kvalitním pracovníkům a vyhledávání vhodných kandidátů na pracovní pozice zejména v oblasti automobilového a strojírenského průmyslu. Cílem společnosti je poskytovat našim klientům komplexní balíček personálních služeb a zajišťovat vzájemnou spokojenost klientů i jednotlivých pracovníků.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2339447  Datum zveřejnění: 12.1.2016