Strojní zámečník

OSPRO MB, spol. s r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
23.11.2016
Nabízený plat (hrubého)
Dle domluvy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sháníme zaměstnance na pozici strojního zámečníka do Mnichova Hradiště. Bližší informace o náplni práce budou poskytnuty na osobním pohovoru. Praxe výhodou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Poskytujeme ubytování v hodnotě: 1500 Kč
Příspěvky na vlastní dopravu do práce: 500 Kč
Příspěvěk na Vaše vlastní bydlení: 500 Kč
Poskytujeme týdenní zálohy v hodnotě 1500 Kč

Různé motivační bonusy za dobře odvedenou práci.

Informace o náboru

V případě dotazů volejte na tel. číslo 778 062 456.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

1.1.2017 (zbývá ještě 21 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho klienta sháníme zodpovědné a vhodné kandidáty.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo
Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Flexibilita, spolehlivost
Praxe v oboru výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OSPRO MB je dynamicky rozvíjející se společnost s dvanáctiletou praxí na trhu pracovních příležitostí. Zaměřujeme se na zejména na oblast Mladoboleslavska, ale působíme také v přilehlých regionech. Tato lokální specifikace nám umožňuje perfektní znalost místního trhu práce. Hlavní náplní OSPRO MB je poskytování pracovních příležitostí kvalitním pracovníkům a vyhledávání vhodných kandidátů na pracovní pozice zejména v oblasti automobilového a strojírenského průmyslu. Cílem společnosti je poskytovat našim klientům komplexní balíček personálních služeb a zajišťovat vzájemnou spokojenost klientů i jednotlivých pracovníků.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Bezručova 530/28
29301 Mladá Boleslav

Kontakt

Kontaktní osoba: Svatopluk Čech
Tel.: 778062456
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2823743   Datum zveřejnění: 23.11.2016