Řidič VZV

OSPRO MB, spol. s r.o.

Místo práce
Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
19.02.2017
Mzdové podmínky (brutto)
110 Kč/hod (čistého)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme řidiče VZV s praxí a platným průkazem na práci v automobilovém průmyslu v Mladé Boleslavi (Čejetičky). Nástup možný ihned. Jedná se o práci pouze na prodlouženou ranní směnu (od 6:00 do 16:00).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Klientem je významná firma působící dlouhodobě v automobilovém průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OSPRO MB je dynamicky rozvíjející se společnost s dvanáctiletou praxí na trhu pracovních příležitostí. Zaměřujeme se zejména na oblast Mladoboleslavska, ale působíme také v přilehlých regionech. Tato lokální specifikace nám umožňuje perfektní znalost místního trhu práce. Hlavní náplní OSPRO MB je poskytování pracovních příležitostí kvalitním pracovníkům a vyhledávání vhodných kandidátů na pracovní pozice zejména v oblasti automobilového a strojírenského průmyslu. Cílem společnosti je poskytovat našim klientům komplexní balíček personálních služeb a zajišťovat vzájemnou spokojenost klientů i jednotlivých pracovníků.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2932440  Datum zveřejnění: 15.2.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 110 Kč/hod (čistého)