Operátor výroby - muži i ženy, Mladá Boleslav

OSPRO MB, spol. s r.o.

Místo práce
Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme pracovní pozice v automobilové výrobě v Mladé Boleslavi:

- Kompletace předních a zadních nárazníků (montáž světel, ofukovačů, kabeláže a dalších komponentů).

- Práce ve výrobě sedaček. Jedná se o výrobu pur pěny do výplní sedaček. Výroba, ořez, a kontrola.

Nástup IHNED nebo dohodou.

Směnnost: 8h směny, 3 směnný provoz, volné víkendy.
Nástupní mzda: 95 - 100 Kč/h (čistého) dle zaučení
Po měsíci: 100 Kč/h (čistého)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Svozy z ubytovny
Příspěvky na dopravu 500 Kč
Příspěvky na ubytování 500 Kč
Bonusy od vedoucích

Ubytování – Mladá Boleslav - za 1500 Kč/měsíc
Možnost týdenních záloh na mzdu
Možnost přesčasů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Naši klienti jsou významní dodavatelé dílů do automobilového průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ochota pracovat
Flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OSPRO MB je dynamicky rozvíjející se společnost s dvanáctiletou praxí na trhu pracovních příležitostí. Zaměřujeme se zejména na oblast Mladoboleslavska, ale působíme také v přilehlých regionech. Tato lokální specifikace nám umožňuje perfektní znalost místního trhu práce. Hlavní náplní OSPRO MB je poskytování pracovních příležitostí kvalitním pracovníkům a vyhledávání vhodných kandidátů na pracovní pozice zejména v oblasti automobilového a strojírenského průmyslu. Cílem společnosti je poskytovat našim klientům komplexní balíček personálních služeb a zajišťovat vzájemnou spokojenost klientů i jednotlivých pracovníků.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3083372  Datum zveřejnění: 29.5.2017