Metrolog

OSRAM Česká republika s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Zahradní 1442, 792 01 Bruntál, Okres Bruntál
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-16
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci v oblasti kvality a certifikace systému řízení (33435)

Pracoviště a kontakty

Firma:OSRAM Česká republika s.r.o., IČ 25863321
Pracoviště:Zahradní 1442/46, 792 01 Bruntál 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-02-16
Mzdové rozpětí:od 20000 do 24000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce : Bruntál, Zahradní 46
Vybraný kandidát bude zodpovídat za:
" správu měřidel v OSRAM Česká republika s. r. o., včetně provádění studií způsobilosti
" provádění interních kalibrací měřidel, zajištění servisu (justace) měřidel
" zlepšování metod provádění kalibrací, návrhy řešení problémů kvality ve výrobě

Po kandidátech požadujeme:
" SŠ vzdělání technického směru
" znalost AJ na komunikativní úrovni
" znalost metrologie, MSA, statistických metod výhodou
" znalost práce na PC (MS Office, Access)
" předchozí zkušenosti z pozice metrologa výhodou
" spolehlivost, samostatnost, pečlivost, technické myšlení, přesnost

Nástup možný ihned
Pracovní poměr na dobu neurčitou
Základní mzda plus celá řada zaměstnackých výhod a benefitů nadnárodní společnosti.
Hlásit se na e - mail : [email protected]
Z : 1.2.2017

Poslední změna:2017-02-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Bruntál

číslo volného místa: 12090450735

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou