Odobrní pracovníci/ice pro realizaci strategie rozvoje vzdělávání

Otevřené zahrady Jičínska (MPSV)

Místo práce
17. listopadu 1074, 506 01 Jičín, Okres Jičín
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
2016-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti v administrativě (33431)

Pracoviště a kontakty

Firma:Otevřené zahrady Jičínska, IČ 27017346
Pracoviště:Otevřené zahrady Jičínska - kancelář Jičín, 17. listopadu 1074, Valdické Předměstí, 506 01 Jičín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný nebo zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-03-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 40000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Jsme nezisková organizace zaměřená na rozvoj a na spolupráci v zájmovém území 38 obcí jižní části okresu Jičín. Naším cílem je přispět k vyváženému rozvoji území, ke zlepšení veřejných služeb a veřejné správy a ke zvýšení konkurenceschopnosti podnikatelských subjektů. Naše projekty jsou zaměřeny na infrastrukturu, lidské zdroje a instituce. Jako hlavní nástroj k rozvoji území využíváme dotací EU z našich vlastních výzev z Integrovaného regionálního operačního programu (zkratka IROP, dotace na investiční akce), Operační program Zaměstnanost (zkratka OP ZAM, dotace na lidské zdroje) a Programu rozvoje venkova (zkratka PRV, dotace na zemědělské podnikání). Naše aktivity jsou plánovány a realizovány se zapojením veřejnosti. Nově se podílíme na zpracování místního akčního plánu rozvoje vzdělávání pro okres Jičín.
Staňte se členem týmu Otevřených zahrad Jičínska, podílejte se na rozvoji vymezeného zájmového území, buď realizací strategie rozvoje území, nebo tvorbou místního akčního plánu rozvoje vzdělávání pro okres Jičín.

Co budete dělat:
-zpracovávat žádost na tvorbu akčního plánu rozvoje vzdělávání v termínu do 1. 2. 2016 - zahrnuje mateřské a základní školy okresu Jičín,
-podílet se na zpracování akčního plánu rozvoje vzdělávání od 1. 4. 2016,
-vést jednání s řediteli škol, zřizovateli a dalším institucemi v oblasti vzdělávání dětí a mládeže do 15 let věku působícími v okrese Jičín o aktivitách projektu,
-konzultace projektových záměrů a pomoc s čerpáním dotací vzdělávacím subjektům z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (zkratka OP VVV),
-směřovat svými aktivitami ke zvyšování kvality vzdělání ve školách.

Co nabízíme:
-flexibilní pracovní dobu a práci převážně z domova,
-plný či částečně zkrácený úvazek, případně DPP, DPČ dle domluvy,
-tým "zapálených" profesionálů a stejně smýšlejících lidí, kteří dělají práci, která dává smysl,
-kancelář pro jednání v centru Jičína.

Co očekáváme?
-odhodlání, maximální nasazení, zodpovědný přístup a zájem o rozvoj kvality vzdělávání,
-schopnost se učit stále nové věci, nadšení a zájem o zvyšování kvality vzdělávání ve školách,
-minimálně SŠ vzdělání, analytické myšlení, spolehlivost, bezchybnou znalost českého jazyka ,
-zkušenosti z projektového řízení, strategického nebo komunitního plánování,
-časovou flexibilitu, samostatnost, schopnost dotahovat věci do konce,
-zájem o další vzdělávání a zájem o nové trendy v oblasti vzdělávání,
-využívání dotačních příležitostí pro projekty zaměřené do oblasti vzdělávání,
-dobrá znalost práce s programem Excel, Word, Power Point,
-aktivní řidič, výhodou dojezdová vzdálenost do Jičína (jednou týdně) a do vzdělávacích institucí v okrese Jičín.

Chcete využít tuto profesní příležitost?
Pokud jste přesvědčení, že nám máte, co nabídnout, tak očekáváme právě Vás.
Pošlete nám co nejdříve e-mail na [email protected] a připojte k němu:
1)strukturovaný životopis s telefonním číslem, na kterém Vás zastihneme
2)pár vět o tom, proč bychom si měli vybrat právě Vás, proč chcete pracovat na této pozici a jaké úspěchy jste již dosáhli v oboru
3)délku úvazku či počet hodin na dohodu provedení práce a datum možného nástupu.

S kým budeme spolupracovat?
-s vedoucím zaměstnancem pro realizaci strategie, dříve manažerka MAS - Mgr. Kamila Kabelková, která v organizaci pracuje od roku 2010 a má za sebou úspěšnou realizaci strategického plánu leader pro období 2009 - 2013, kdy bylo podpořeno 57 projektů a rozděleny dotace ve výš

Poslední změna:2015-11-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín

číslo volného místa: 9836090710

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou