Obsluha polygrafického stroje - náborový příspěvek 20 000kč

OTK GROUP, a.s. (MPSV)

Místo práce
Plynárenská 233, 280 02 Kolín, Okres Kolín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
19000 - 27000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru (81430)

Pracoviště a kontakty

Firma:OTK GROUP, a.s., IČ 27628116
Pracoviště:Plynárenská 233, Kolín IV, 280 02 Kolín 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 19000 do 27000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky
Minimálně vyučení nebo SŠ polygrafického nebo technického směru výhodou
Zdravotní způsobilost, fyzická síla
Bezúhonnost - čistý trestní rejstřík
Znalost obsluhy daného stroje/zařízení včetně základní údržby výhodou
Manuální zručnost, pečlivost
Znalost práce s počítačem
Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu - 6-18h, 18-6h, dlouhý a krátký týden

Náplň práce
Obsluha stroje - laminovací, řezací, kašírovací (dle zařazení)

Nabízíme
Práce v dynamicky se rozvíjejícím kolektivu
Možnost profesního růstu
Výborné pracovní podmínky
Dotované stravování
náborový příspěvek ve výši 20 000,- Kč
po půl roce možnost prodloužení pracovní smlouvy

Zaměstnanecké výhody:
Poukázky na děti, dotované stravování a další zaměstnanecké benefity

První kontakt:
telefonicky: Kováčová Jana, tel.: 321 759 237, Po - Pá 7-14
osobně: Plynárenská č.p. 233, St - Čt 8-10
e-mailem: [email protected]

Poslední změna:2017-02-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kolín

číslo volného místa: 12224110721

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou