Hledáme kandidáty s komunikativní znalostí němčiny do skladů v Německu.Odjezdy ihned! Vlastní auto výhodou-žádné poplatky

OTTO Work Force

Místo práce
Gernsheim, Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
každý týden
Mzdové podmínky (brutto)
9.07 EUR/hodina, podle oblasti, podle nabídek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce ve velkoskladě s hračkami a dámskou módou. Balení zboží, třídění, příprava k expedici.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Německo - Sociální a zdravotní pojištění hradí zaměstnavatel.
  • GARANTOVANÁ minimálně 130 hodin měsíčně bez ohledu na to kolik odpracujete.
  • Pracovní smlouva se podepisuje přímo v Čechách.Pracovní smlouva je v souladu s platným Německým právem.
  • Zabezpečené ubytování
  • Uchazeč o zaměstnání neplatí žádné poplatky ani provize při registraci ani po odchodu do Německa

Informace o náboru

Dovolujeme si Vám oznámit, že v případě Vašeho zájmu je nutné se objednat na osobní registraci telefonicky v naší pracovní agentuře na níže uvedených telefonních číslech, dostavení se na registraci je nutné osobně, protože každý uchazeč musí absolvovat informativní jazykové testy.
V případě, že Vás pracovní nabídka zaujala, kontaktujte nás ještě dnes na níže uvedených telefonních číslech, osobně nebo e-mailem. Zašleme Vám veškeré bližší informace.
Možnost odjet v párech nebo menších skupinkách.

OTTO Czech, s.r.o.
Palachovo náměstí 1
772 00 Olomouc
email: [email protected]
Mobile :00420 603 488 041,00420 603 488 040

Přemyslova 5
310 00 Plzeň
Czech republic
Mobil: 00420 739541655, 00420 739541656

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

OTTO Czech s.r.o., je pobočka holandské personální agentury OTTO Work Force BV, která se zabývá zprostředkováním zaměstnání do Nizozemska a do Německa. Společnost OTTO Work Force je lídrem v Evropě v oblasti zprostředkování zaměstnání a přímého zaměstnávání, patří mezi prvních pět nejvýznamnějsích personálních agentur v Nizozemsku.
Zprostředkování práce je zdarma.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Motivovanost, pracovitost, samostatnost, dobrá znalost německého jazyka ! Vlastní automobil velikou výhodou !

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

OTTO Work Force Czech s.r.o., je dceřinou pobočkou nizozemské personální agentury OTTO Work Force B.V., která se zabývá zprostředkováním zaměstnání do Nizozemska a do Německa, působí na pracovním trhu od r. 2000. Společnost OTTO Work Force je lídrem v Evropě v oblasti zprostředkování zaměstnání a přímého zaměstnávání a denně přes společnost pracuje 20000 zaměstnanců. Společnost OTTO Work Force byla oceněna jako jedna z nejspolehlivějších pracovních agentur v Nizozemsku TOP 10!. Zprostředkování práce a registrace je zdarma.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: OTTO Work Force Czech s.r.o.
Tel.: Pevná linka +420588080020,Mobil +421908795566
E-mail: poslat životopis
ID: 1635735  Datum zveřejnění: 11.11.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 9.07 EUR/hodina, podle oblasti, podle nabídek