Letní brigáda pro studenty středních a vysokých škol v Holandsku!-Odjezdy v párech, skupinkách!Holandská SIM s 15€ kreditem zdarma !(skladník)

OTTO Work Force

Místo práce
Nizozemsko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.05.2016
Mzdové podmínky (brutto)
6.00 - 10.00 EUR/hodina, podle věkového rozhraní, dle zkušeností

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • bez poplatků!
  • práce ve skladu - balení zboží, třídění, práce u linky, přípravu objednávek pro koncové zákazníky a jiné. Snadná práce v logistických centrech a výrobních podnicích s různými produkty. Práce je vhodná pro muže, ženy, páry.
  • možnost prodloužení smlouvy. Práce je vhodná i pro absolventy škol.
  • praxe se nevyžaduje
  • uchazečů do 22 let postačuje základní znalost angličtiny nebo nemčiny

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nizozemsko - registraci na daňovém úřadě v Nizozemsku
  • platové ohodnocení v souladu se zákoníkem práce v Nizozemsku
  • ubytování zajištěno v našich vlastních ubytovnách, kde je nepřetržitá služba
  • cesta do práce a z práce zajištěna
  • vyplácení týdenní mzdy
  • plné zdravotní pojištění
  • poskytujeme Vám kompletní poradenství a příručku OTTO
  • pracovní smlouva se podepisuje přímo v Čechách
  • organizujeme společné odvozy do Nizozemska
  • během celé doby Vaší práce v zahraničí je tu pro Vás asistenční linka
  • uchazeč o zaměstnání neplatí žádné poplatky za zprostředkování zaměstnání při registraci ani po odchodu do Nizozemska
  • Společnost OTTO Work Force byla v roce 2014 a 2015 oceněna jako nejlepší pracovní agentura v Nizozemsku TOP 10
  • holandskou sim kartu s kreditem 15 €

Informace o náboru

Vážení uchazeči o zaměstnání,
pokud Vás pracovní nabídka zaujala, pro více informací ohledně nabízených pracovních nabídek nás kontaktujte ještě dnes na níže uvedených telefonních číslech, osobně nebo e-mailem.
Odchod KAŽDÝ TÝDEN!
Pro bližší informace můžete kontaktovat pobočku v Olomouci na níže uvedených kontaktech v pracovních dnech od 8,00 do 17,00:

OTTO Czech, s.r.o.
Palachovo náměstí 1
772 00 Olomouc
email: [email protected]
Mobile :00420 603 488 041,00420 603 488 040

Přidejte si nás na Facebook a dostávejte aktuální informace o pracovních nabídkách. Staňte se naším přítelem : https://www.facebook.com/pages/OTTO-...

Dotyčená osoba V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů (dále jen "ZOOOÚ") dávám tímto souhlas společnostem OTTO Czech sro, se sídlem: Palachovo nám. 520/1, 779 00 Olomouc ,IČ: 32 69 17 858 , (dále v textu "Provozovatel") na zpracování osobních údajů poskytnutých elektronicky a / nebo písemně, zejména v rozsahu informací obsažených v zaslaném životopise (dále jen jako "osobní údaje").

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Personální poradenství, zprostředkování práce a studijních pobytů

Firma OTTO Czech s.r.o. je personální agentura, která zprostředkovává zaměstnání v zahraničí i v české republice.
Dále pak agentura vyhledává zahraniční pracovní síly pro firmy v ČR.
Mateřská společnost OTTO holding B.V. patří již více než 10 let mezi 4 největší personální agentury v Nizozemí a zaměřuje se především na dočasné přidělování kvalifikovaných a nekvalifikovaných zaměstnanců do velkých průmyslových společností v Holandsku, kde pokrývá širokou škálu klientů a dokáže uspokojit téměř každou poptávku po zaměstnání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Německý jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Nizozemský jazyk - Úplný začátečník (A1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • motivovanost
  • flexibilita
  • samostatnost
  • alespoň částečná znalost anglického, německého nebo holandského jazyka výhodou ne však podmínkou !

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

OTTO Work Force byla založena v roce 2000 a je jednou z největších mezinárodních pracovních agentur v Evropě. Působíme ve 13 zemích a zaměstnáváme 18 000 tisíc zaměstnanců. Pomůžeme vám najít dočasnou práci v Nizozemsku, Německu a Polsku. Zaměstnáváme ve společnostech které působí v oblasti výroby, logistiky, obchodu, průmyslu, služeb a e-commerce.
Zprostředkování práce a registrace je zdarma.

Společnost je držitel povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: OTTO Work Force Czech s.r.o.
Tel.: Pevná linka +420588080020,Mobil +421908795566
E-mail: poslat životopis
ID: 1641125  Datum zveřejnění: 9.6.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 6.00 - 10.00 EUR/hodina, podle věkového rozhraní, dle zkušeností