CNC operátor v Holandsku

OTTO Work Force Czech s.r.o.

Místo práce
Nizozemsko
plný úvazek
Termín nástupu
03.06.2013
Mzdové podmínky (brutto)
10 - 13 EUR/hodina, podle zkušeností

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

CNC operátor se zkušenostmi a aktivní znalostí anglického jazyka

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nizozemsko - registraci na daňovém úřadě v Nizozemsku vyřizuje zaměstnavatel-bezplatně
  • platové ohodnocení v souladu zákoníkem práce v Nizozemsku
  • ubytování zajištěno v našich vlastních ubytovnách, kde je nepřetržitá služba
  • Cesta do práce a z práce zajištěna
  • vyplácení týdenních záloh na účet
  • plné zdravotní pojištění
  • Poskytujeme Vám kompletní poradenství a příručku OTTO
  • výuka nizozemského jazyka s možností získání certifikátu - bezplatně
  • pracovní smlouva se podepisuje přímo v Čechách
  • organizujeme společné odvozy do Nizozemska
  • I během celé doby Vaší práce v zahraničí je tu pro Vás asistenční linka
  • Uchazeč o zaměstnání neplatí žádné poplatky za zprostředkování zaměstnání při registraci ani po odchodu do Nizozemska.

Informace o náboru

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na [email protected]. Rádi Vám sdělíme veškeré podmínky, které jsou potřeba pro vycestování do NL.
V případě, že Vás pracovní nabídka zaujala, kontaktujte nás ještě dnes na níže uvedených telefonních číslech, osobně nebo e-mailem, kde Vám sdělíme veškeré bližší informace.Možnost odjezdu i v párech nebo menších skupinkách.
603 488 041,603 488 040

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Firma OTTO Czech s.r.o. je personální agentura, která zprostředkovává zaměstnání v zahraničí i v české republice.
Dále pak agentura vyhledává zahraniční pracovní síly pro firmy v ČR.
Mateřská společnost OTTO holding B.V. patří již více než 10 let mezi 4 největší personální agentury v Nizozemí a zaměřuje se především na dočasné přidělování kvalifikovaných a nekvalifikovaných zaměstnanců do velkých průmyslových společností v Holandsku, kde pokrývá širokou škálu klientů a dokáže uspokojit téměř každou poptávku po zaměstnání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

1

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

OTTO Work Force Czech s.r.o., je dceřinou pobočkou nizozemské personální agentury OTTO Work Force B.V., která se zabývá zprostředkováním zaměstnání do Nizozemska a do Německa, působí na pracovním trhu od r. 2000. Společnost OTTO Work Force je lídrem v Evropě v oblasti zprostředkování zaměstnání a přímého zaměstnávání a denně přes společnost pracuje 20000 zaměstnanců. Společnost OTTO Work Force byla oceněna jako jedna z nejspolehlivějších pracovních agentur v Nizozemsku TOP 10!. Zprostředkování práce a registrace je zdarma.

Kontakt

Kontaktní osoba: OTTO Work Force Czech s.r.o.
Tel.: +420588080020
E-mail: poslat životopis
ID: 1304190  Datum zveřejnění: 24.5.2013  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 10 - 13 EUR/hodina, podle zkušeností