Holandsko-Bez poplatků-Nastartuj svou kariéru bez znalosti jazyka v moderních E-shopech-Skladník-Týdenní mzda-Zabezpečeno ubytování a přeprava v NL

OTTO Work Force Czech s.r.o.

Místo práce
Nizozemsko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
do 12 € / hod. brutto - v závislosti na věku a pracovního zařazení podle nizozemských právních předpisů-týdenní mzda

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme zaměstnání v moderních e-shopech a velkoskladech po celém Holandsku.
Zpracování on-line objednávek, balení zboží, třídění, práce se skenerem, příprava objednávek pro koncové zákazníky a jiné.Jedná se o kumulovanou funkci pickera a orderpickera. Uskladňování a vyskladňování zboží.
Nástupy ihned - dlouhodobě nebo po dohodě.
Získejte praxi v zahraničí a bohaté zkušenosti do životopisu.
Práce v dynamickém kolektivu, kde je zastoupení českých i slovenských pracovníků.
Atraktivní plat 10 € na hod. + příjemná atmosféra + přítomnost pracovního koordinátora na místě + nizozemská SIM karta s kreditem zdarma!
Československá komunita.
Týdenní mzda!
Odjezd každý týden!
BEZ ŽÁDNÝCH POPLATKŮ ZA ZPROSTŘEDKOVÁNÍ ZAMĚSTNÁNÍ A REGISTRACI.
HOLANDSKÁ PRACOVNÍ SMLOUVA se podepisuje přímo v ČR.
REGISTRUJTE SE ONLINE A ZÍSKEJTE PRÁCI PŘÍMO Z POHODLÍ VAŠEHO DOMOVA!
PRO VÍCE INFORMACÍ:
Pobočka Olomouc: Mobil: +420 603488040, + 420 603488041, [email protected]

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Důvěra našich zaměstnanců již od roku 2000
  • Naše úsilí o dosažení nejvyššího standardu kvality je zřejmé iz našeho členství v ABU (Asociace agentur práce v Nizozemsku) a z certifikátů NEN 4400-1 a VCU.
  • Uchazeč o zaměstnání neplatí žádné poplatky za zprostředkování zaměstnání ani za registraci před ani po odchodu do Nizozemska
  • Ubytování a doprava do práce z ubytování je zajištěna
  • Koordinátor dostupný na místě ubytování a na pracovišti
  • Mobilní aplikace na interní komunikaci My OTTO pro všechny zaměstnance
  • Informace o mobilní aplikaci najdete: https://ottocommunity.eu/login
  • Registraci na daňovém úřadě v Nizozemsku vyřizuje zaměstnavatel bezplatně
  • Platové ohodnocení v souladu s platnou legislativou v Nizozemsku
  • Vyplácení mzdy každý týden
  • Možnost kariérního růstu
  • Zákonné zdravotní pojištění
  • Holandská pracovní smlouva se podepisuje přímo v České republice
  • Poradenství ohledně cesty do Nizozemska
  • Společnost OTTO Work Force byla v roce 2014 a 2015 oceněna jako nejlepší pracovní agentura v Nizozemsku TOP 10!

Informace o náboru

Vážení uchazeči o zaměstnání,
pokud Vás pracovní nabídka zaujala, pro více informací ohledně nabízených pracovních nabídek nás kontaktujte ještě dnes na níže uvedených telefonních číslech nebo e-mailem. PRO ZJEDNODUŠENÍ A ZRYCHLENÍ REGISTRAČNÍHO PROCESU, registrujeme uchazeče VÝHRADNĚ EMAILEM / ELEKTRONICKY.
NA OSOBNÍ KONZULTACE JE NUTNÉ SE OBJEDNAT TELEFONICKY a domluvit si TERMÍN s personalistou konkrétní pobočky v době od 9:00 DO 15:00 v pracovní dny. BEZ dohodnutí termínu NELZE KLIENTY přijmout z kapacitních důvodů.
Pobočka Olomouc: +420 603 488 040/041, [email protected]

Přidejte si nás na Facebook a dostávejte aktuální informace o pracovních nabídkách. Staňte se naším přítelem : https://www.facebook.com/pages/OTTO-Czech-sro/957446170953628

Dotyčená osoba V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů (dále jen "ZOOOÚ") dávám tímto souhlas společnostem OTTO Czech sro, se sídlem: Palachovo nám. 520/1, 779 00 Olomouc ,IČ: 32 69 17 858 , (dále v textu "Provozovatel") na zpracování osobních údajů poskytnutých elektronicky a / nebo písemně, zejména v rozsahu informací obsažených v zaslaném životopise (dále jen jako "osobní údaje").

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

OTTO Work Force Czech s.r.o., je dceřinou pobočkou nizozemské personální agentury OTTO Work Force B.V., která se zabývá zprostředkováním zaměstnání do Nizozemska a do Německa, působí na pracovním trhu od r. 2000. Společnost OTTO Work Force je lídrem v Evropě v oblasti zprostředkování zaměstnání a přímého zaměstnávání a denně přes společnost pracuje 7000 zaměstnanců. Společnost OTTO Work Force byla v roce 2014/15 oceněna jako nejlepší pracovní agentura v Nizozemsku TOP 10. Zprostředkování práce a registrace je zdarma.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Flexibilita a chuť pracovat !

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

OTTO Work Force Czech s.r.o., je dceřinou pobočkou nizozemské personální agentury OTTO Work Force B.V., která se zabývá zprostředkováním zaměstnání do Nizozemska a do Německa, působí na pracovním trhu od r. 2000. Společnost OTTO Work Force je lídrem v Evropě v oblasti zprostředkování zaměstnání a přímého zaměstnávání a denně přes společnost pracuje 20000 zaměstnanců. Společnost OTTO Work Force byla oceněna jako jedna z nejspolehlivějších pracovních agentur v Nizozemsku TOP 10!. Zprostředkování práce a registrace je zdarma.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: OTTO Work Force Czech s.r.o.
Tel.: +420603488040, +421918934461
E-mail: poslat životopis
ID: 1635732  Datum zveřejnění: 21.12.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: do 12 € / hod. brutto - v závislosti na věku a pracovního zařazení podle nizozemských právních předpisů-týdenní mzda