Holandsko-Bez poplatků-Amsterdam-Práce na linkách-Hilton Meats-do 10,48 € hod-Týdenní mzda-Zabezpečeno ubytování a přeprava v NL

OTTO Work Force Czech s.r.o.

Místo práce
Amsterdam, Nizozemsko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
až 10,48 €/hod, podle věkového rozhraní a podle zkušeností

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme práci ve výrobě pro dívky, chlapce, páry nebo skupinky v Amsterdamu.
Firma se zabývá zpracováním a balením vepřového a hovězího masa a jeho distribucí do největších nizozemských supermarketů. Zpracování a balení masa probíhá automaticky na strojích a linkách, zaměstnanec odebírá hotový produkt z linky, kontroluje ho, váží a ukládá do boxů určených na expedici.
Pracuje se při teplotě cca 8 °.
Nástupy ihned - dlouhodobě nebo po dohodě.
Získejte praxi v zahraničí a bohaté zkušenosti do životopisu.
Práce v dynamickém kolektivu, kde je zastoupení českých i slovenských pracovníků.

PRO ZJEDNODUŠENÍ A ZRYCHLENÍ REGISTRAČNÍHO PROCESU A VYŘÍZENÍ PRÁCE, registrujeme UCHAZEČE pouze ONLINE - emailovou komunikací.
OSOBNÍ KONZULTACE V pobočce JE MOŽNÁ POUZE NA ZÁKLADĚ předem dohodnutém telefonické domluvě V ČASE OD 9,00 DO 16,00 V PRACOVNÍCH DNECH.
BEZ dohodnutí termínu NELZE KLIENTY vybavit kapacitních důvodů.

PRO VÍCE INFORMACÍ:
• MOBILE +420 603 488 040 • + 420 603 488 041
Email: [email protected]
Pokud jsou telefonické linky obsazené, napište sms nebo email s požadavkem a ozveme se vám ihned jak to bude možné.

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Důvěra našich zaměstnanců již od roku 2000
  • Naše úsilí o dosažení nejvyššího standardu kvality je zřejmé iz našeho členství v ABU (Asociace agentur práce v Nizozemsku) a z certifikátů NEN 4400-1 a VCU.
  • Uchazeč o zaměstnání neplatí žádné poplatky za zprostředkování zaměstnání ani za registraci před ani po odchodu do Nizozemska
  • Ubytování a doprava do práce z ubytování je zajištěna
  • Koordinátor dostupný na místě ubytování a na pracovišti
  • Mobilní aplikace na interní komunikaci My OTTO pro všechny zaměstnance
  • Informace o mobilní aplikaci najdete: https://ottocommunity.eu/login
  • Registraci na daňovém úřadě v Nizozemsku vyřizuje zaměstnavatel bezplatně
  • Platové ohodnocení v souladu s platnou legislativou v Nizozemsku
  • Vyplácení mzdy každý týden
  • Možnost kariérního růstu
  • Zákonné zdravotní pojištění
  • Holandská pracovní smlouva se podepisuje přímo v České republice
  • Poradenství ohledně cesty do Nizozemska
  • Společnost OTTO Work Force byla v roce 2014 a 2015 oceněna jako nejlepší pracovní agentura v Nizozemsku TOP 10!

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Firma OTTO Czech s.r.o. je personální agentura, která zprostředkovává zaměstnání v zahraničí i v české republice.
Dále pak agentura vyhledává zahraniční pracovní síly pro firmy v ČR.
Mateřská společnost OTTO holding B.V. patří již více než 15 let mezi 4 největší personální agentury v Nizozemí a zaměřuje se především na dočasné přidělování kvalifikovaných a nekvalifikovaných zaměstnanců do velkých průmyslových společností v Holandsku, kde pokrývá širokou škálu klientů a dokáže uspokojit téměř každou poptávku po zaměstnání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Nizozemský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • motivovanost
  • flexibilita
  • ochota pracovat v týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

OTTO Work Force Czech s.r.o., je dceřinou pobočkou nizozemské personální agentury OTTO Work Force B.V., která se zabývá zprostředkováním zaměstnání do Nizozemska a do Německa, působí na pracovním trhu od r. 2000. Společnost OTTO Work Force je lídrem v Evropě v oblasti zprostředkování zaměstnání a přímého zaměstnávání a denně přes společnost pracuje 20000 zaměstnanců. Společnost OTTO Work Force byla oceněna jako jedna z nejspolehlivějších pracovních agentur v Nizozemsku TOP 10!. Zprostředkování práce a registrace je zdarma.

Kontakt

ID: 1879633  Datum zveřejnění: 13.11.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: až 10,48 €/hod, podle věkového rozhraní a podle zkušeností