Administrativní pracovník - Olomouc

OTTO Work Force Czech s.r.o.

Místo práce
Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
21.08.2017
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • vyřizování příchozích hovorů
  • vyřizování e-mailových požadavků
  • kontaktování klientů
  • podpora pro uchazeče, řešení požadavků a poskytování informací
  • selekce profilů kandidátů z interní databáze a externích zdrojů
  • zpracování životopisů
  • administrativní práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • dlouhodobé a perspektivní zaměstnání v zahraniční firmě
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • získaní zkušeností ve velmi prosperující oblasti lidských zdrojů

Informace o náboru

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete výše uvedené požadavky na pracovní pozici neváhejte nás kontaktovat emailem a zasílejte životopisy na:
email: [email protected]

Kontaktovat budeme pouze kandidáty kteří budou splňovat kritéria pracovní nabídky.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce OTTO Czech , s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Firma OTTO Work Force Czech s.r.o. je personální agentura, která zprostředkovuje zaměstnání v zahraničí i v České republice.
Mateřská společnost OTTO holding B.V. patří již více než 15 let mezi 4 největší personální agentury v Nizozemí a zaměřuje se především na dočasné přidělování kvalifikovaných a nekvalifikovaných zaměstnanců do velkých průmyslových společností v Holandsku, kde pokrývá širokou škálu klientů a dokáže uspokojit každou poptávku po zaměstnání.
Personální agentura OTTO Work Force vyhrála první místo v soutěži TOP 10 nejlepší personální agentura roka.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• znalost AJ na komunikativní úrovni
• aktivní znalost práce na PC (MS Office – EXCEL, Internet)
• velmi dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
• velice dobré organizační schopnosti, samostatnost, časová flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

OTTO Work Force Czech s.r.o., je dceřinou pobočkou nizozemské personální agentury OTTO Work Force B.V., která se zabývá zprostředkováním zaměstnání do Nizozemska a do Německa, působí na pracovním trhu od r. 2000. Společnost OTTO Work Force je lídrem v Evropě v oblasti zprostředkování zaměstnání a přímého zaměstnávání a denně přes společnost pracuje 20000 zaměstnanců. Společnost OTTO Work Force byla oceněna jako jedna z nejspolehlivějších pracovních agentur v Nizozemsku TOP 10!. Zprostředkování práce a registrace je zdarma.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: OTTO Work Force Czech s.r.o.
Tel.: +420588080020
E-mail: poslat životopis
ID: 2114006  Datum zveřejnění: 16.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou