Úřady práce ČR
Zdrojem volných pracovních pozic je Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Dispečer/ka v mezinárodní autodopravě
Dopravní dispečeři (43232)

Pracoviště a kontakty

Firma:P. C. Sped Logistik s. r. o., IČ 02201488
Pracoviště:P. C. Sped Logistik s. r. o. - pracoviště, Vítězslava Nezvala 95/10, Jablonecké Paseky, 466 02 Jablonec nad Nisou 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-03
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Poznámka k volnému místu:Dispečer/ka v mezinárodní autodopravě

NÁPLŇ PRÁCE:
Doprava, logistika a zásobování, Dispečer
Organizace přeprav
Komunikace se zákazníky, dopravci, řidiči a ostatními členy týmu
Kompletní zpracování přepravy - kalkulace, vypracování dokumentace, zpracování podkladů pro fakturaci, zpracovávání reportů
Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
Operativní řešení krizových situací
Komunikace v anglickém nebo německém jazyce

POŽADUJEME:
Min. středoškolské vzdělání s maturitou
Znalost anglického- na úrovni B2 (pokročilý ), případně německého
Nutná praxe v oboru - zkušenosti min. 1 rok na pozici dispečera mezinárodní dopravy ne starší 3 roky
Znalost dopravního trhu, přehled o evropských trasách a destinacích
Orientaci v typech vozidel, nosnosti a možnostech vytížení
Znalosti obecně závazných předpisů v dopravě a zasilatelství
Znalost MS Office a dopravních systémů (RAAL apod.)
Znalost cenotvorby
ŘP minimálně sk. B

NABÍZÍME:
Pracovní smlouvu na HPP
Práci v malém kolektivu v Jablonci nad Nisou
Různorodou práci s dlouhodobou perspektivou
Odpovídající finanční ohodnocení
Nástup ihned
Práce na plný úvazek
Mobilní telefon
Zájemci posílejte CV A MOTIVAČNÍ DOPIS

Poslední změna:2016-11-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jablonec nad Nisou

číslo volného místa: 11292570736

ID: 2798059   Datum zveřejnění: 4.11.2016
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.