Uklízeč/ka

P-centrum (MPSV)

Místo práce
Lafayettova 47, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-17
Mzdové podmínky (brutto)
70 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní uklízeči a pomocníci (91129)

Pracoviště a kontakty

Firma:P-centrum, IČ 60803291
Pracoviště:P-centrum - pracoviště Olomouc, Kapucínská 16

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Neurčeno
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-01-17
Mzdové rozpětí:od 70 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Kapucínská 16 a Lafayettova č.p. 47/9, 779 00 Olomouc 9.
Hledáme zaměstnance na pozici uklízeč/ ka. Pravidelný úklid místností. Vysávání koberců, stírání podlah, vynesení odpadků, otření omaků a prachu na nábytku, úklid sociálních zařízení. Požadujeme: Výpis z rejstříku trestů, spolehlivost. Mzda: 70,- Kč/hod. Nástup možný ihned.
První kontakt POUZE mailem.

Poslední změna:2017-01-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11998800770

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání