Pracovník/ce úklidu

P. DUSSMANN spol. s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Skořická 314, 338 43 Mirošov, Okres Rokycany
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-22
Mzdové podmínky (brutto)
11000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Uklízeči a pomocníci (91)

Pracoviště a kontakty

Firma:P. DUSSMANN spol. s.r.o., IČ 45806276
Pracoviště:P. DUSSMANN spol. s.r.o./Mirošov, Skořická 314, 338 43 Mirošov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-03-22
Mzdové rozpětí:od 11000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště odběratele poskytovaných služeb - Domov Harmonie Mirošov.
Náplň práce, uklídiové práce, mytí nádobí
Požadujeme: základní vzdělání, komunikativnost, sociální cítění
Nabízíme: platové ohodnocení od 11.000,- Kč, možnost pémií,pracovní doba: 6,30 -18,30 - max. 40 hod./týdně, možnost přispůsobit pracovní dobu požadoakům uchazeče, nabízíme možnost vyzkoušení práce na DPP a po té uzavžení pracovní smlouvy
Zájemci nejprve telefonicky domluvit kontakt: Adéla Čikovová.: 602 882 662, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-03-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rokycany

číslo volného místa: 11986880731

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání