Svářeč-ka CO2 Vysoké Mýto I od 34500 Kč I HPP, Ubytování, Benefity

P&P Construction s.r.o.

Místo práce
Vysoké Mýto, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
34 500 - 40 800 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁPLŇ PRÁCE:
Sváření černého a ferozinkového materiálu ( plechy, profily, střechy, podvozky) na konstrukcích autobusů

Předpoklady:
Vyučení oboru nebo praxi
Povinné ZK 135
Svářecí průkaz CO2; (zajistíme prodloužení)
Výhodou znalost výkresové dokumentace Spolehlivost
3 směnný provoz ( ve sledu ranní, noční, odpolední)

Nabízíme:
Práce ve stabilní a prosperující společnosti Spolupráce dlouhodobého charakteru, zakázky na více let.
Odpovídají platové ohodnocení
Práce na HPP 34500-40800 kč za měsíc
Benefity
• 5 týdnů dovolené
• bonus 1750 Kč/měs za docházku
• odměna od mistra až 3000 Kč/měs
• příspěvek na stravování 55%
• příplatek 14% ze mzdy za noční směnu
• příplatek 12 Kč/hod za odpolední směnu
• príspěvek na bydlení 250kč kč /noc nad 100km od místa bydliště

Možnost ubytování:
Ubytování Vám zajistíme v bytech a ubytovnách v místě výkonu práce!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala alebo máte nejakú otázku, kontaktujte nás odpoveďou na inzerát alebo priamo na e-maile: [email protected] prípadne na tel. 603346698

Nie je to práca pre Vás? Pozrite sa na našu webovú stránku www.shjobs.cz alebo na Facebookovú stránku SH Job Partners.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4764714  Datum zveřejnění: 20.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 34 500 Kč/měsíc