Řidič sk. C Háj ve Slezku volné víkendy

P&P Construction s.r.o.

Místo práce
Háj ve Slezsku, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
190 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás řízení a chcete být každý den po práci doma, i o víkendu? Chcete začínat a končit práci v Háji ve Slezku? V tom případě je tato práce pro Vás. Jedná se o rozvoz zboží zákazníkem do 200 km.

​VAŠI NÁPLNÍ PRÁCE BUDE:

​• Nakládka zboží

​• Seznámení s rozvozovou linkou

​• Rozvoz zboží

​• Kontrola vozidla, obalů, zboží při přejímce – při nakládce i vykládce zboží

​• Plná odpovědnost za přidělené vozidlo – denní kontrola stavu vozidla, kontrola stavu PHM a provozních kapalin, doplnění PHM a provozních kapalin, kontrola stavu pneumatik, mytí vnitřních, vnějších i nákladních prostor vozidla, apod.

​• Evidence přepravních obalů, vykládka přepravních obalů po návratu z rozvozové linky

​• Manipulace se zbožím/ surovinou, dle potřeby denní činnosti na pracovišti

​CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

• Samostatnost

• Spolehlivost

• Ochotu pracovat na jednu směnu /po-pá, 4:00 - 12:30 (+30 minut pauza)/​​

​• Zodpovědnost

​• Řidičský průkaz skupiny C, profesní průkaz

​• Trestní bezúhonnost

​BENEFITY

​• Koordinátor 24/7

​• Možnost ubytování

​PLATOVÉ PODMÍNKY:

​HPP: 190 Kč/hod netto

​V případě, že Vás tato nabídka zaujala nebo máte nějaký dotaz, kontaktujte nás odpovědí na inzerát nebo přímo na e-mailu:[email protected]řípadně na tel. 603346698.

​Není to práce pro Vás? Podívejte se na naši webovou stránku www.shjobs.cz nebo na Facebookovou stránku SH Job Partners.​

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4793325  Datum zveřejnění: 26.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 190 Kč/hod.