Zvárač Trenčín - nástupny bonus 1000€

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Trenčín, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 15,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyznáš sa v technickej dokumentácií a nebaví ťa práca v noci? Pridaj sa k nám do tímu ! Hľadáme šikovných zváračov do moderného prostredia. Neváhaj a zašli nám svoj životopis !!

-zvára sa 70% železo a 30% hliník

-robia sa krátke zvary ( plechy sú od 2 mm hore)

-zvárajú sa skrinky na podávanie liekov ( automat)

-pracuje sa na dve zmeny ( ranná a poobedná)

-požadujeme platný certifikát 135 alebo 141

- pracovná skúška sa absolvuje v Trenčianskych stankovciach

-práca je dlhodobá

-možnosť nadčasov

-dochádzkový bonus v hodnote 100€

-jubilejný príspevok 135€

-ročné odmeny 270€

-výkonnostný bonus 135€

-príspevok na dopravu 100€

-príspevok pri nástupe dieťaťa do školy 135€

-nástupný bonus 1000€

-možnosť pracovať aj na TPP

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Nábor
Tel.: +421917447298
E-mail: poslať životopis
ID: 4830925  Datum zveřejnění: 15.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 15,5 EUR/hod.