Řidiči autobusu v mezinárodní dopravě

P&P transport and travel agency s.r.o. (MPSV)

Místo práce
U plynárny 1290, 101 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-18
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob (83312)

Pracoviště a kontakty

Firma:P&P transport and travel agency s.r.o., IČ 27635538
Pracoviště:U plynárny 1290/99, Michle, 101 00 Praha 101

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-04-18
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu: Praha, ČR a Evropa
Kontakt: Šimůnková Petra, tel.: 608 619 860, e-mail: [email protected] - prosím zaslat životopis

Hledáme slušné řidiče autobusu pro naši zahraniční klientelu v rámci ČR a Evropy, pracovní doba pouze dle AETRu. Společnost disponuje novými busy do maximálního stáří 3 let. Požadujeme: - ŘP sk. D, platný PPZŘ, psychologické vyšetření , bezúhonnost, dochvilnost, odpovědnost, flexibilita, slušnost, vyučení v oboru automechanik výhodou, částečná znalost anglického jazyka. Nabízíme : Vysoké finanční ohodnocení, Zaměstnání na plný pracovní poměr, Pracovní doba pouze dle AETRu, Zázemí stabilní firmy (27 let na trhu), Přátelský a profesionální kolektiv, Vhodné i pro mimopražské řidiče. Životopisy prosím zasílejte na níže e-mail: [email protected] nebo tel: 608 619 860 p. Frost nebo p. Terš

Poslední změna:2017-04-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 10

číslo volného místa: 12501080738

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení autobusů - skupina D
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
Čeština - Aktivní