Čašník

Palace, a.s.

Baračka 89, Trenčianske Teplice, okres Trenčín, Okres Teplice
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

prijímanie objednávok, obsluha hostí
práca s registračnou pokladňou
personálne zabezpečenie akcii spoločného stravovania
zodpovednosť za správne zúčtovanie s hosťom a dodržiavanie zásad statočného predaja

príjemné pracovné prostredie štvorhviezdičkového hotela
zaujímavý balík zamestnaneckých výhod
bezplatné ubytovanie v hoteli
rodinná atmosféra malého komfortného hotela

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

hoteliérstvo, gastronómia

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

príjemné vystupovanie, ochota na sebe pracovať, flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť

Spoločnosť Palace, a.s. vznikla v roku 2000. Prevádzkuje PARKHOTEL na Baračke, jediný štvorhviezdičkový hotel v Trenčianskych Tepliciach. Komfortný hotel, s celkovou kapacitou 56 lôžok, disponuje 2 odbytovými strediskami, konferenčnými priestormi a vlastným wellness centrom s krytým bazénom, saunovým komplexom a širokou ponukou liečebných procedúr.
Viac informácii na www.parkhotelnabaracke.sk.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1897106  Datum zveřejnění: 13.10.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 600 - 600 EUR/mesiac