Lektor odborných kurzů

Palatinum Campus s.r.o.

Místo práce
Česká republika, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní činností společnosti Campus jsou tematická školení z různých oborů. Zajišťujeme školení ve stabilní kvalitě, na níž se dá kdykoliv spolehnout.

Z důvodů rozšiřující se poptávky od našich zákazníků hledáme nové erudované lektory především z oblasti odborného vzdělávání, kteří by nám pomohli předávat své zkušenosti posluchačům jak na půdě konkrétní společnosti v podobě tzv. firemních kurzů, tak v podobě veřejných kurzů pro posluchače z různých společností či z řad veřejnosti.

Nyní hledáme lektory pro níže uvedené odbornosti:

Lektor pro kurzy výroby a zpracování mléka a mléčných výrobků
Lektor pro kurzy pekařství a výroba pečiva (technologie zpracování hmot, výrobní postup, pece, různé druhy výrobků, technologické postupy)
Lektor pro kurzy stavebnictví
Lektor pro kurzy účetnictví
Lektor pro kurz logistika a přeprava
Lektor pro kurzy truhlářství, tesařství
Lektor pro kurzy - vazač, jeřábník a vysokozdvižné vozíky
Lektor pro kurz - čtení technické dokumentace v oblasti strojírenství a stavebnictví
Lektor pro kurz - Kvalita ve výrobě
Lektor pro kurz - Servis, údržba a plánování hydraulických a pneumatických systémů

Bližší popis inzerovaných pozic:
• na našich internetových stránkách www.eu-campus.cz v sekci Inzerce budeme vyvěšovat aktuální poptávaná témata včetně jejich požadovaného obsahu
• v případě Vašeho zájmu nebo dotazů se neváhejte obrátit na kontakty uvedené na našich stránkách

Co nabízíme:
• jistotu spolupráce na 10 let
• spolupráce s jednou z největších vzdělávacích agentur v ČR
• možnost projít interní vzdělávací akademií
• možnost získat kvalitní know how, certifikaci

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 1912256  Datum zveřejnění: 1.12.2014