Skladník Praha Řepy

PAMA, a.s.

Místo práce
PAMA, a.s., K Šancím 50, 163 00 Praha Řepy, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.01.2017
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 27 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro Naši pobočku v Praze hledáme spolehlivého kolegu na pozici SKLADNÍK:
Zodpovědnost za provoz skladu.
Příjem a výdej zboží, dělení materiálu, balení.
Vystavení skladových dokladů ve firemním programu MyWac.
Práce s vysokozdvižným vozíkem, příležitostný závoz Ford Transit.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce ve stabilně se rozvíjející rodinné firmě.
Přátelské prostředí, klidná lokalita s výbornou dopravní dostupností.
Nástupní plat 20 000, po zkušební době 25 000.
Prémie dle hospodářského výsledku firmy.
Stravenky 70kč.
Nástup dle dohody, možný ihned.

Informace o náboru

Prosím o zaslání životopisu a krátkého komentáře proč máte o práci zájem - elektronicky.
Vše budu hodnotit průběžně a v případě zájmu Vás pozvu na osobní pohovor, který bude probíhat v prostorách skladu Praha Řepy.
Budu se těšit.
Ing. Petr Pejchal.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

spolehlivost, pracovitost, osobní angažovanost, dobrá fyzická kondice

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

PAMA, a.s. je rozvíjející rodinná firma z Vysočiny, která se zabývá zastřešením a izolací budov. Spolupracujeme s předními evropskými výrobci střešních krytin a izolačních materiálů, zajišťujeme prodej a distribuci v České a Slovenské republice, poskytujeme technickou podporu a montáž zkušenými řemeslníky.
Máme stabilní tým 30 zaměstnanců, sklad na Vysočině a v Praze, vlastní dopravu a dále pro nás pracuje 30 externích montážníků.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2782637  Datum zveřejnění: 26.10.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20 000 - 27 000