Provozní účetní

PAMET, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Komenského 231, 742 01 Suchdol nad Odrou, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-02
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní účetní všeobecní (33131)

Pracoviště a kontakty

Firma:PAMET, spol. s r.o., IČ 45196966
Pracoviště:Komenského 231, 742 01 Suchdol nad Odrou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-02
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:z: 1.2.2017
Popis pracovní činnosti:
1) Evidence vydaných faktur
a) příjem dodacího listu z výroby, kontrola ceny
b) vystavení, zaúčtování a odeslání vydané faktury odběrateli
c) pořízení a zaúčtování zahraničních faktur
d) kontrola DPH v daňové evidenci
2) Pokladna v CZK/EUR
a) vede evidenci pokladních operací, provádí zúčtování se stranami
b) pořizuje příjmové a výdajové doklady
c) účtuje pokladní operace do SW, provádí inventuru pokladny
d) vede pokladní knihy a pokladní hotovost
3) Intrastat
a) zpracování výkazu INTRASTAT
4)Sklady
a) účtuje měsíčně SW výstupy skladových pohybů
b) správa konsignačních skladů a uzavírání ostatních (účetních) skladů
5) Výkazy pro ČSÚ
a) zpracovává statistické výkazy ekonomických informací o společnosti
6)Daňová agenda
a)provádí měsíční zpracování daňové evidence k DPH včetně daňového přiznání pro FÚ
b)provádí kontrolní hlášení
7) Ostatní
Vede evidenci přijaté a odeslané pošty
Měsíčně zpracovává hlášení tržeb pro pojišťovnu u vybraných firem.
Zaměstnanecké výhody: dotované stravování, odměny 2x ročně, zázemí stabilní společnosti.
Mzda od 18 000,- nebo podle praxe
Kontakt: p. Ing. Petra Mikulášková, tel.: 736 670 085, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-02-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 12092210703

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou