Zdravotní sestra

PAMPELIŠKA, o.p.s. (MPSV)

Místo práce
Máchova 265, 471 27 Stráž pod Ralskem, Okres Česká Lípa
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-28
Mzdové podmínky (brutto)
16400 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecné sestry s osvědčením (32211)

Pracoviště a kontakty

Firma:PAMPELIŠKA, o.p.s., IČ 27284506
Pracoviště:PAMPELIŠKA, o.p.s. - Stráž pod Ralskem, Máchova 265, 471 27 Stráž pod Ralskem

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-28
Mzdové rozpětí:od 16400 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: Vzdělání zdravotního směru zdravotní sestra s registrací, případně specializace. Praxe v oboru výhodou. Zkušenost v oblasti sociálních služeb vítána. Zodpovědnost, komunikativnost, práce v týmu. Dobrá znalost práce na PC, odolnost vůči stresu. Výpis z rejstříku trestů. Příjemné vystupování, flexibilita, spolehlivost, řidičský průkaz sk. B výhodou.

Nabízíme: zaučení, dobré zázemí, stravovací bonusy, možnost ubytování, práce v kolektivu, možnost dalšího vzdělávání, jiné zaměstnanecké bonusy, 25 dní dovolené, možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou.

Vhodné i pro cizince.

První kontakt se zaměstnavatelem: telefonicky, e-mailem, osobně.

Poslední změna:2017-03-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Česká Lípa

číslo volného místa: 12116640735

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC