Vrchní zdravotní sestra

PAMPELIŠKA, o.p.s. (MPSV)

Místo práce
Máchova 265, 471 27 Stráž pod Ralskem, Okres Česká Lípa
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-28
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vrchní sestry v oblasti péče o seniory (13434)

Pracoviště a kontakty

Firma:PAMPELIŠKA, o.p.s., IČ 27284506
Pracoviště:PAMPELIŠKA, o.p.s. - Stráž pod Ralskem, Máchova 265, 471 27 Stráž pod Ralskem

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-28
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Máchova 265, Stráž pod Ralskem

Požadujeme: S3 - sestra pracující bez odborného dohledu po získání odborné a specializované způsobilosti, praxe v oboru min. 5 let, specializace (například ARIP apod.), zodpovědnost, občanská a morální bezúhonnost, odolnost vůči stresu, flexibilita, spolehlivost, komunikativnost, řízení kolektivu, orientační znalosti v personalistice, vykazování na ZP, práce v kolektivu, organizační schopnosti. Výpis z rejstříku trestů. Praxe v zařízení sociálních služeb výhodou, nikoliv podmínkou.

Nabízíme:
zaučení, dobré zázemí, 25 dní dovolené, stravovací bonusy, možnost ubytování, práce v kolektivu, možnost dalšího vzdělávání, jiné zaměstnanecké bonusy, možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou. Po zapracování navýšení mzdy

Místo je vhodné i pro osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity.
První kontakt se zaměstnavatelem: telefonicky, e-mailem, osobně.

Poslední změna:2017-03-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Česká Lípa

číslo volného místa: 12116660717

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou