Obsluha prodejny - prodavač/ka maloobchod

PANTER COLOR a.s. (MPSV)

Místo práce
náměstí Svobody 7, 664 42 Modřice, Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači v prodejnách (5223)

Pracoviště a kontakty

Firma:PANTER COLOR a.s., IČ 26201143
Pracoviště:PANTER COLOR a.s. - 01, náměstí Svobody 7, 664 42 Modřice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Způsob prvního kontaktu - telefonicky a e-mailem.

Hledáme komunikativní, samostatnou, pečlivou a spolehlivou posilu pro naši prodejnu v maloobchodní síti.
Nabízíme:
práci na HPP na dobu určitou 1 rok s výhradní možností prodloužení.
práci v příjemném prostředí
zázemí stabilní a silné české společnosti
plat od 15.000 Kč
Požadujeme:
- praxi v obchodě, znalost sortimentu barev a laků, a drogerie
- příjemné a profesionální vystupování
- práci na PC běžná uživatelská úroveň (MS Office, administrativní úkony)

Budete komunikovat se zákazníkem, přijímat objednávky a vyřizovat je, přejímat a doplňovat zboží, obsluhovat tónovací centrum, pracovat s pokladnou.

Místo výkonu práce: Modřice

Poslední změna:2017-04-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-venkov

číslo volného místa: 12455960703

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - základní dovednosti PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)