Vedoucí odboru školství a kultury

Pardubický kraj (MPSV)

Místo práce
Komenského náměstí 125, 530 02 Pardubice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2014-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
19680 - 29590 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedoucí všeobecných administrativních pracovníků (33411)

Pracoviště a kontakty

Firma:Pardubický kraj, IČ 70892822, http://www.pardubickykraj.cz
Pracoviště:Komenského náměstí č.p. 125, 533 41 Pardubice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2014-12-01
Mzdové rozpětí:od 19680 do 29590 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Výběrové řízení č. 25.
Pracovní náplň
"řízení, organizace a kontrola činností zabezpečovaných odborem školství a kultury
Hrubá mzda (Kč/měs.):
19.680,--29.590,- (podle platového stupně)
Platové zařazení: 13. platová třída (odměňování podle zákona č. 262/2006 Sb. a nařízení vlády č. 564/2006 Sb.)
Požadujeme:
" vysokoškolské vzdělání
" znalost právních předpisů upravujících činnosti v oblasti školství, zejména školské zákony
a zákony upravující činnost příspěvkových organizací ve školství
" znalost právních předpisů pro oblast kultury a památkové péče
" praxe v oblasti školství je výhodou
" celková orientace v systému veřejné správy
" organizační a řídící schopnosti, vysoké pracovní nasazení
" samostatnost a tvůrčí přístup
" nadprůměrné komunikační schopnosti
" znalost práce na PC
" znalost anglického jazyka výhodou
Zákonné předpoklady pro vznik pracovního poměru:
" předpoklady podle § 4 zákona č. 312/2002 Sb.
Náležitosti písemné přihlášky uchazeče:
" přesné označení výběrového řízení
" jméno, příjmení a titul uchazeče
" datum a místo narození uchazeče
" státní příslušnost uchazeče
" místo trvalého pobytu uchazeče
" telefonní kontakt
" číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana
" datum a podpis uchazeče
Výčet dokladů, které zájemce připojí k přihlášce:
" profesní životopis, včetně údajů o odborných znalostech a dovednostech
" zpracování koncepce odboru školství a kultury
" výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce; u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem; pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením
" ověřená kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání
" osvědčení vydané MV podle § 4 odst. 1 zákona č. 451/1991 Sb.(lustrační osvědčení)
" čestné prohlášení podle § 4 odst. 3 zákona č. 451/1991 Sb.
Předpokládaný termín nástupu: dohodou
Lhůta pro podání přihlášky: 18. 11. 2014
Způsob podání přihlášky: písemně na adresu: Krajský úřad Pardubického kraje
oddělení personálních věcí a vzdělávání
Komenského náměstí 125
532 11 Pardubice
Nabízíme:
místo výkonu práce: Pardubický kraj - Krajský úřad Pardubického kraje

Poslední změna:2014-10-31, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 8062070708

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně