Pracovník/nice oddělení správy majetku - odbor majetkový, stavebního řádu a investic

Pardubický kraj (MPSV)

Místo práce
Komenského náměstí 125, 530 02 Pardubice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
18590 - 27950 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (33439)

Pracoviště a kontakty

Firma:Pardubický kraj, IČ 70892822
Pracoviště:Komenského náměstí 125, Pardubice-Staré Město, 530 02 Pardubice 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 18590 do 27950 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Výběrové řízení č. 5
pracovník oddělení správy majetku - odbor majetkový, stavebního řádu a investic
Místo výkonu práce: Pardubický kraj - Krajský úřad Pardubického kraje
Platové zařazení: 11. platová třída ( odměňování podle zákona č. 262/2006 Sb. a nařízení
vlády č. 564/2006 Sb., v platném znění)
Charakteristika vykonávané činnosti:
· majetkoprávní narovnání pozemků pod silnicemi II. a III. třídy
· vypracovávání smluv nájemních, kupních, darovacích, atd.
· zabezpečení podkladů pro rozhodování orgánů kraje v majetkových záležitostech
· zajištění předávání majetku k hospodaření příspěvkovým organizacím
Požadavky:
· vysokoškolské vzdělání právního, ekonomického nebo obdobného zaměření,
v případě středoškolského vzdělání je požadována nejméně 5-ti letá praxe v oboru
· orientace v majetkoprávní problematice
· orientace v mapových podkladech, geometrických plánech, listech vlastnictví apod.
· dobré komunikační schopnosti a vystupování
· znalost práce na PC
Zákonné předpoklady pro vznik pracovního poměru:
· předpoklady podle § 4 zákona č. 312/2002 Sb.
Náležitosti písemné přihlášky uchazeče:
· přesné označení výběrového řízení
· jméno, příjmení a titul uchazeče
· datum a místo narození uchazeče
· státní příslušnost uchazeče
· místo trvalého pobytu uchazeče
· telefonní kontakt
· číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího
státního občana
· datum a podpis uchazeče
Výčet dokladů, které zájemce připojí k přihlášce:
· profesní životopis, včetně údajů o odborných znalostech a dovednostech týkajících
se správních činností
· výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce; u cizích státních příslušníků
též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem; pokud
takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným
prohlášením
· ověřená kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání
Předpokládaný termín nástupu: dohodou
Lhůta pro podání přihlášky: 19.2.2017
Způsob podání přihlášky: písemně na adresu: Krajský úřad Pardubického kraje
oddělení personálních věcí a vzdělávání
Komenského náměstí 125
532 11 Pardubice

Poslední změna:2017-02-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 12086290793

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně