Brigáda na výdejnu/prodejnu pro notino.sk (parfums.sk)

Notino

Bajkalská 9, 83104 Bratislava – Nové mesto, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.10.2016
Mzdové podmínky (brutto)
4 EUR/ hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chtěl/a by sis přivydělat před Vánoci a mít fajn brigádu?
*Hledáme brigádníky, kteří nám pomohou s provozem výdejny i prodejny v naší hlavní sezoně před Vánoci (říjen-prosinec).

Co bude náplní Tvojí práce?

*Přijímat zboží z centrálního skladu do skladových prostor ve výdejním místě.
*Vydávat balíčky zákazníkům.
*Vypomáhat na prodejně s obsluhou zákazníků.

Co ještě potřebuješ vědět?
*Nástup je od 1.10. 2016
*Brigáda je do konce roku.
*Flexibilní pracovní doba - domluvíme se dle Tvých časových možností :-)
*Mzda: 4 EUR/hod.
*Super kolektiv.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Notino je jedničkou v online prodeji parfémů a kosmetiky v celé Evropě. Na trhu působíme od roku 2004 a stále jsme velmi mladá, pružná a rychle rostoucí firma se silným příběhem i s velkými ambicemi dělat svět kolem nás krásnější.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2709844  Datum zveřejnění: 1.9.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 4 EUR/ hod