Procesní inžernýr

Parker Hannifin Czech Republic s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Poděbradská 1005, 289 12 Sadská, Okres Nymburk
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
38000 - 45000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chemičtí inženýři technologové, normovači a specialisté v příbuzných oborech (21453)

Pracoviště a kontakty

Firma:Parker Hannifin Czech Republic s.r.o., IČ 26163454
Pracoviště:Poděbradská 1005, 289 12 Sadská

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 38000 do 45000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme : řízení projektů, procesů technologie v automotiv
Nabízíme : práci ve stabilní nadnárodní společnosti, zaměstnanecké benefity, vzdělávání, odpovídající finanční ohodnocení

Poslední změna:2017-02-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nymburk

číslo volného místa: 12184000736

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou