Úřady práce ČR
Zdrojem volných pracovních pozic je Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Dělnice balicí sekce
Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování (81830)

Pracoviště a kontakty

Firma:Partner in Pet Food CZ s.r.o., IČ 24167819
Pracoviště:Partner in Pet Food CZ s.r.o. - Veselí n.L., Jateční 470, 39181 Veselí nad Lužnicí 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 18000 Kč

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
- obsluha poloautomatické balicí linky
Požadujeme:
Spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost.
Nabízíme:
K základní mzdě příplatky a prémie.
prostředí mezinárodní výrobní společnosti
stravenky
odměna za odpracovanou dobu
prémie a příplatky k základní mzdě
penzijní připojištění
možnost odborného vzdělávání a profesního růstu
Kontakt: telefonicky, emailem.

Poslední změna:2016-11-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Tábor

číslo volného místa: 10728280705

Kontakt Kontaktní osoba: Dagmar Budinová
E-mail: poslat životopis

Poslat společnosti životopis
ID: 2825238   Datum zveřejnění: 24.11.2016
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.