Montážnik trakčného vedenia na železnici. Plat od 12.50 € hod /Brutto/ Ubytovanie zdarma.

PARTNER Personaldienste Mitte GmbH

Miesto práce
Nemecko
Od 12.50 € /brutto / hodina +príplatky 25% nočná,50% nedeľa, 100 % sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie montáže,demontáže,vykonávanie špeciálnych
náročných, montážnych a zosilovacích prác na konštrukciách.
Vykonávanie údržby, obsluhy, komplexných rekonštrukcií a opráv pevných trakčných a silnoprúdových zariadení a zariadení diaľkového a ústredného ovládania (riadenia), väzby napájačov, ochrán a automatík elektrických zariadení vrátane prenosových zariadení, práca vo výškach.

• Nemecký zamestnávateľ
• Nemecka pracovná zmluva
• Komplet pracovne oblečenie zdarma.
• 13-14 plat
• 20 € -40€ diéty na deň / netto /
• Ubytovanie zdarma
• 12.50 € /brutto / hodina +príplatky 25% nočná ,50% nedeľa, 100 % sviatok
• Práca na 3 smeny
• Pracuje sa od Pondelka do Soboty 10 hod denne.
• Príspevok na cestu 10 €/100 km/
• Možnosť veľa nadčasov
• Možnosť po zapracovaní pracovať na turnus
• Cestuje sa a pracuje po celom Nemecku
• Dlhodobá práca
• Bezplatný kurz školenia priemyselných lezcov pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou

Informácie o výberovom konaní

Práca je vhodná pre uchádzačov s čistým registrom trestov.
-Jazykové znalosti : schopnosť porozumieť pokynom vedúceho.
-V prípade záujmu nás kontaktujte na dole uvedenom telefónom čísle a dohodnite si termin nástupu v pracovných dňoch od 07.30 -17.00.

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, zašlite svoj životopis len v
Nemeckom jazyku + foto tvare .

-Ozveme sa len vybraným uchádzačom .
-Odchody priebežne.
-Za sprostredkovanie prace sa neplatí .

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Železničná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

• Fyzická zdatnosť
• Dobrý zdravotný stav
• Práca vo výškach do 20 m
• Práca za každého počasia
• Zodpovednosť
• Prax vítaná
• -Vlastne auto podmienkou .
• -Jedno auto max 2 pracovnici .
• -Stačí keď jeden s dvojice rozumie Nemecky.

Skúsenosti, know-how , osobnosť - hodnoty, ktoré stoja za kompetentnými partnermi a zamestnávateľmi. To tvorí základ našej práce! Ako zamestnávateľ s viac ako 66 pobočkami ponúka našim zamestnancom a zákazníkom to najlepšie. Celoštátna skúsenosť PARTNER PERSONALDIENSTE je založená na dôvere , rešpekte, rovnosti .

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2899904  Datum zveřejnění: 4.7.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 12.50 € /brutto / hodina +príplatky 25% nočná,50% nedeľa, 100 % sviatok