Java developer(-ka)

Partners Financial Services, a.s.

Místo práce
Brno, Holandská 2, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
co nejdříve

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

KOHO HLEDÁME?
Zkušeného vývojáře s analytickým myšlením a zkušenostmi s Oracle JAVA, MySQL, Apache Tomcat, Apache Wicket, GitLab. Výhodou (ale ne nutností) je znalost JavaScriptu, případně HTML/CSS

Zaměstnanecké výhody, benefity

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?
Na samostatnou práci na projektu, který bude takové tvoje softwarové dítě. Jde o unikátní klientský portál MojePartners, ve kterém klient najde vše o svých osobních financích. Čeká tě vývoj klíčových komponent, napojení na vnitřní infrastrukturu Partners, optimalizace uživatelského prostředí ve spolupráci s UI designerem a vývoj nových funkcionalit.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

CO NABÍZÍME?
Kromě základního platu také pravidelné odměny, stravenky, sick days, služební laptop a služební mobil. Dále nabízíme příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněný mobilní tarif pro rodinné příslušníky a benefitní kartu, pomocí které si sám určíš, jak chceš bonusy čerpat.
Příjemné prostředí v Spielberk Office Centre Brno a hlavně moc fajn kolegy!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Partners Financial Services, a.s., v současnosti největší finančně poradenská společnost na českém trhu.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2185358  Datum zveřejnění: 5.1.2016