Mzdová účetní

Partners Financial Services, a.s.

Turkova 2319/5b, 14900 Praha 4, Praha, Středočeský kraj, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
01.06.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme osobnost s minimálně SŠ vzděláním s příjemným vystupováním, se schopností samostatně, odpovědně a spolehlivě pracovat na svěřených úkolech, ale také pracovat v týmu a efektivně komunikovat. Baví Tě finance, zákoník práce a mzdová problematika ? Pokud ano, tak právě Tebe hledáme.

Co vás čeká :
• Zpracování mezd v daném termínu
• Přihlášky do registrů pojištěnců a zároveň i odhlášky
• Komunikace s úřady
• Zpracování ročního zúčtování daní
• Mzdová agenda spojená s nástupem a výstupem zaměstnance

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme?
•Práci na HPP - s možností i zkáceného úvazku
•Příjemné moderní pracoviště s odpočinkovou místností a hlavně přátelský kolektiv.
•Možnost dalšího vzdělání a kariérního růstu.
•Finanční ohodnocení s potenciálem růstu a bonusy za skvělé výsledky.
•Telefon a notebook, tak abys mohl/a pracovat i občas z domova.
•Zaměstnanecké benefity (stravenky, cafeterie, 4 sick days, příspěvky na penzijní připojištění, zvýhodněné tarify a telefony u smluvního operátora, …).

Bavila by Tě tato práce ? Pokud ano a vidíš se na pozici mzdové účetní, tak neváhej nám poslat svůj životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Ekonomika, finance, personalistika

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co očekáváme ?
• SŠ vzdělání ekonomického zaměření
• Praxe na pozici mzdové účetní
• Znalost potřebné legislativy
• Uživatelská znalost MS Office
• Odolnost vůči stresu
• Odpovědnost, spolehlivost
• Znalost účetního programu Helios, Pamica výhodnou, ale ne PODMÍNKOU

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Partners Financial Services, a.s., v současnosti největší finančně poradenská společnost na českém trhu.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3043046  Datum zveřejnění: 3.5.2017