Pravá ruka majitelky cukrárny (Asistent)

PASSION CHOCOLAT s.r.o.

Místo práce
Vodičkova 30, 11000 Praha 1
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
20.03.2017
Nabízený plat (hrubého)
od 10.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Majitelka prestižní cukrárny v centru Prahy hledá pravou ruku zajišťující: inventurní činnost, kontroly denních výkazů, skladové hospodářství, kontrola nákupních cen, správa FB a Instagram stránek společnosti, výpomoc při organizování eventů v cukrárně i mimo ni a občasnou výpomoc při obsluze zákazníků.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme částečný pracovní úvazek, dobré finanční ohodnocení a zejména možnost růstu a přechodu na HPP po ukončení školy.

Informace o náboru

Životopisy prosím posílejte na emailovou adresu prahamisa@yahoo.com

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo
Francouzský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - uživatel

Microsoft Excel - pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme spolehlivého, samostatného a zodpovědného člověka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Cukrárna St Tropez je vyhlášená francouzsko-česká cukrárna. Vyhráli jsme ocenění Cukrárna roku 2012 pro Prahu 1 a celou Českou Republiku a Moravu, jsme nositelem titulu Valrhona Expert. Pořádáme kurzy pečení pro širokou veřejnost i profesionály, dokonce k nám jezdí na stáže i cukráři z Paříže:-).

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců

Adresa společnosti

Passion Chocolat, s.r.o.
Vodičkova 30
11000 Praha 1
ID: 2981011   Datum zveřejnění: 20.3.2017