Administrativní pracovník/ce do oddělení pohledávek

PATRIOT BUSINESS s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Horní náměstí 12, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
11200 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní administrativní pracovníci a asistenti (334)

Pracoviště a kontakty

Firma:PATRIOT BUSINESS s.r.o., IČ 27837530
Pracoviště:PATRIOT BUSINESS s.r.o. - pracoviště, Horní náměstí 12/19, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný nebo zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-12-01
Mzdové rozpětí:od 11200 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Horní náměstí č.p. 12/19, Olomouc.
Požadavky: vzděl. SŠ ukončené maturitou, praxe v administrativě (nejlépe na stejné pozici), práce na PC (MS Office, Outlook, Internet), organizační schopnosti, komunikativní schopnosti na vysoké úrovni, pečlivost, samostatnost, průbojnost, logické uvažování, flexibilita, iniciativa, bezúhonnost, schopnost učit se nové věci.
Náplň práce: telefonní komunikace s klienty, kontrola plateb - internet, banka, evidence, zakládání dokumentů, urgování pohledávek telefonicky, písemně, denní práce s PC, fakturace, komunikace s dlužníky, soudními exekutory, advokáty a insolvenčními správci, práce s klientským systémem, komunikace se státní správou (Katastrální úřad).
Pracovní poměr na dobu určitou. Možnost plného nebo zkráceného úvazku, dle dohody.
Životopisy nejlépe s fotografií a tel. spojením zasílejte POUZE na výše uvedenou emailovou adresu do 30.11.2015.

Poslední změna:2015-11-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 9858330773

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou