Práca v Holandských sklenníkoch! (zberač )

Paul de Groot Agrarisch Loonbedrijf te Poeldijk - HPT Holland

Miesto práce
Den Haag, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
9.26 EUR/hodina, Ponukaný plat (netto) 8,24 € / hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oberanie paradajok a ich opratrovanie a na konci roka upratovanie sklennikov.

o Práca v sklenníkoch (Horticulture Green Houses),čo môžu byť paradajky, baklažány, kvety,..

o Dočasná zmluva na 6 mesiacov s možnosťou obnovenia po zaškoleni zamestnavateľom(šefom)

o Finančná odmena € 9,26 bruto , € 8,24 neto/ hodina

o týždenný plat

o Priemerne 38/45 hodin práce týždenne, niekedy tiež práca v sobotu doobeda

o dopravu do práce s firemným autom

o Zaplatil ste štatutárny vyžadujú poistenie € 80,00 za mesiac alebo € 20,00 za týždeň.
Obdržíte dávky zdravotnej starostlivosti z daňových orgánov celkom € 83,00 za mesiac.

o Ubytovanie vo firemnom byte zo všetkým potrebnym k byvaniu.V dobrej kondicii,maximalne 4 osoby.(1 alebo 2 izby delene s druhou osobou a 1 izba pre jednu osobu) (Pri vycestovaní si treba zobrať so sebou posteľné obliečky!)

o Každý týžden sa z výplaty sťahuje € 82,00 za ubytovanie ( najom, elektrina, voda, plyn ,tv kabel) Kaucia (€ 246,00) pre cene sa odpočíta od výplaty.

o Byty su umiestnene v dobre situovanom okoli,s ľahkym pristupom dopravy a obchodov,blizko plaze.

o V pripade zaujmu poslat podrobne vyplneny formular v anglictine alebo slovencine na adresu: hptholland@gmail.com

Potom čo máme pracovnú ponuku a potvrdime ju Vam ,zaistime Vam vhodne byvanie. Vhodne ubytovanie bude zaručene a zarezervovane za € 43

Doprava firemným autom na miesto pracoviska zadarmo.

Byty su umiestnene v dobre situovanom okoli,s ľahkym pristupom dopravy a obchodov,blizko plaze.

kazdy mesiac potrebujeme pracovnu silu!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

A, B

Zrakové vady nie sú akceptované!

Horticulture practice training
Ponukame pracu v sklennikoch (Horticulture Green Houses), co môžu byť paradajky ....

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HPT Holland
Wateringseweg 81
SW 2685 Poeldijk
Holandsko

Kontakt

Kontaktná osoba: de Groot Paul
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1796939   Datum zveřejnění: 7.11.2016