Pomocná síla v kuchyni

Pavel Vlk (MPSV)

Místo práce
Politických vězňů 301, 261 01 Příbram, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-22
Mzdové podmínky (brutto)
9900 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocníci v kuchyni (9412)

Pracoviště a kontakty

Firma:Pavel Vlk, IČ 65589297
Pracoviště:Pavel Vlk provozovna Politických vězňů, Politických vězňů 301, Příbram VII, 261 01 Příbram 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-11-22
Mzdové rozpětí:od 9900 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pozice: Pomocná síla do kuchyně
Požadavky:
Nástup: nástup možný ihned. Mzda: 9.900,- Kč + osobní ohodnocení.
Kontakt: Vlk Pavel
e- mail:[email protected]. Zasílejte životopisy na uvedenou e-mailovou adresu. Možný osobní kontakt na adrese ORIGINAL 1869, Politických vězňů č.p. 301, 261 01 Příbram , od 9:30 - 10:30.
Místo výkonu práce: Politických vězňů č.p. 301, 261 01 Příbram

Poslední změna:2016-11-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 11003310722

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání