Fyzioterapeut/ka bez/s odborným dohledem

Pavla Andrejkivová - LADARA s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Čankovská 1021, 360 05 Karlovy Vary, Okres Karlovy Vary
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-10
Mzdové podmínky (brutto)
6000 - 23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní fyzioterapeuti specialisté (22649)

Pracoviště a kontakty

Firma:Pavla Andrejkivová - LADARA s.r.o., IČ 26395134
Pracoviště:Pavla Andrejkivová - LADARA s.r.o. - 000, Čankovská 1021/19, Rybáře, 360 05 Karlovy Vary 5

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-10
Mzdové rozpětí:od 6000 do 23000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt: předem telefonicky, e-mailem
Mzda: dle úvazku
Možnost na plný, zkrácený úvazek, na dohodu o provedení práce či dohodu o pracovní činnosti.

Platná registrace fyzioterapeuta bez odborného dohledu, ŘP, komunikativnost, spolehlivost, čistý trestný rejstřík
Řidičský průkaz skupiny B, trestní rejstřík, výpis z karty řidiče, práce na PC

Poslední změna:2017-05-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary

číslo volného místa: 12636170795

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B