Řidič VZV

PAVMART PSV, s.r.o.

Místo práce
Slovanská třída 26, 301 00 Plzeň, Plzeňský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme stabilní zaměstnání v automobilovém průmyslu v Plzni a hledáme:
Řidiče VZV s platným průkazem
Náplň práce v logistice:
- odpovědnost za sklad a skladové hospodářství
- výdej a příjem materiálu
- export kompletně vyrobených autosedaček do Regensburgu a Lipska v Německu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- 105 kč/hod v závislostí od prémii
- docházkový bonus 1000 kč - bez absencí
- příplatky a jiné benefity
- možnost pravidelných záloh
- možnost přesčasu po domluvě s nadřízeným
Poskytujeme:
- ubytování s výhodami - jen 30kč/den
- autobusovou dopravu do práce i z práce zcela zdarma
- oběd, nebo večeře v kantýně zdarma....

Informace o náboru

V případě zájmu mě kontaktujte na číslo: +420 702 191 075, nebo zašlete životopis na e- mail: [email protected]. Ráda Vám odpovím na Vaše dotazy a taky poskytnu víc informací.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Naše společnost je 6. největším světovým dodavatelem pro automobilový průmysl. Jsme odborníky na design a výrobu čtyř hlavních modulů :
- sedadel
- součástí automobilových interiéru
- přední části karosérie
- výfukových systémů
Vyrábíme díly do automobilů: Škoda, BMW, VW, Audi, Opel a Suzuki

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura s 15ti letou působností na trhu práce. Více informací na www.pavmart-psv.cz

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2635775  Datum zveřejnění: 6.7.2016