Operátor call centru v bance

pbkon s.r.o.

Místo práce
Okres Teplice
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
01.03.2017
Mzdové podmínky (brutto)
19 000 Kč, dále pak postupné zvyšování platu podle level systému a dosahovaných prodejních cílů

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vyřizování požadavků a dotazů volajících klientů
- pomoc klientům s využíváním bankovních produktů a služeb
- identifikace prodejního potenciálu klientů
- nabídka a prodej bankovních produktů
- klientský servis

Informace o náboru

Pro našeho zákazníka - přední bankovní dům - hledáme uchazeče o práci telefonního bankéře. Podle požadavků banky všechny uchazeče ZDARMA školíme (bankovní produkty i obchodní dovednosti) a koučujeme.

Práce na HPP i částečný úvazek. Vhodné i pro uchazeče, kteří jsou schopni skloubit práci se studiem, péčí o dítě apod.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- komunikativnost a přátelské jednání
- nadšení
- ochota učit se
- proklientský přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Program je zaměřen na praktické vzdělání v prodejní oblasti v bankovnictví a financí (komunikace se zákazníkem, bankovní produkty, koučování). Již v průběhu programu zašleme Vaše CV do banky. Absolventi našeho programu jsou úspěšní při přijímacích pohovorech, rychleji se adaptují na nové prostředí a snáze absolvují úvodní zaškolení v bance. Mají tedy výrazně lepší předpoklady pro nastartování své kariéry.

Více informací na https://www.trainee-program.cz

!Při reakci prosíme uvádět telefonní číslo!
ID: 2911346  Datum zveřejnění: 27.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 19 000 Kč, dále pak postupné zvyšování platu podle level systému a dosahovaných prodejních cílů