Majster mäsiar

Ekofarma Važec

Miesto práce
Urbárska 72, 03261 Važec, Žilinský kraj
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizovanie výroby za dodržania stanovených technologických postupov
- aktívna účasť pri vytváraní nových receptúr a hľadaní nových príležitostí pre spokojnosť zákazníka
- zodpovednosť za dodržiavanie všetkých legislatívnych noriem
- príjemná a ústretová komunikácia so zákazníkmi, odborné poradenstvo
- zabezpečenie dennej dostupnosti tovaru, kvality ponúkaných produktov, kvality produktov, ochoty a odbornosti obslužného personálu.
- dodržiavanie plánovaného rozpočtu tržieb a nákladov
- delenie a príprava mäsa
- dopĺňanie tovaru a kontrola čerstvosti
- komunikácia s dodávateľmi
- udržiavanie pozitívnej atmosféry :)

- práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas
- príplatky za odpracované sviatky a nedele
- príspevok pri výročí životného jubilea
- mimoriadne odmeny za výnimočný výkon, prínos pre firmu alebo nové nápady
- stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ
- dlhodobé zamestnanie
- stravovanie
- ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, mäso výroba

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup ku práci
- záujem o modernú aj tradičnú gastronómiu
- prax v mäsovej výrobe min. 3 roky (nutná)
- príjemná komunikácia so zákazníkmi

Sme spoločnosť, ktorá má v portfóliu správu ekologických fariem (Važec, Mengusovce, Šuňava a Poprad). Predávame vysoko kvalitné a poctivé bio potraviny.
Hľadáme kolegu/kolegyňu, s ktorými nás bude práca baviť a s ktorými si navzájom budeme motiváciou. Tých z vás, čo vždy robia veci najlepšie ako vedia a zapadnú medzi nás. Hľadáme nadšencov do nášho profesionálneho tímu, ktorí vedia robiť svoju prácu dobre a s chuťou.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3092284  Datum zveřejnění: 5.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou