Obchodný zástupca pre 2 pozície (1xSR a 1xČR)

PEAKSTON SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Z. Kodálya 767, Galanta 92401
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
02.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímavá ponuka pre šikovných obchodníkov v oblasti stavebných materiálov a renomovanej svetoznámej značky maliarskeho náradia L.G.Harris Ltd. - obchodný zástupca (1xpre český) a (1xslovenský trh). Zastúpenie spoločnosti so sídlom v Galante. Hľadáme nových kolegov so skúsenosťami v obore, skúsených predajcov stavebných materiálov, resp. maliarskeho náradia. Nevyhnutnosťou sú vybudované vzťahy s majiteľmi, konateľmi, resp. nákupcami. Ponúkame napredovanie v kariére, služobné auto, PC, mobil a nadštandardné ohodnotenie podľa dosiahnutých výsledkov. Očakávame záujemcov na dlhodobý TPP, znalosť stavebných materiálov, predajných zručností, príjemné, ale dynamické vystupovanie, komunikatívnosť, ČESTNOSŤ a entuziasmus.

služobné auto, mobil, PC, internet

Informácie o výberovom konaní

životopis posielať mailom na peakston@peakston.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

STAVEBNÍCTVO, OBCHOD

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Český jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
AutoCAD - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Kreativita, bezúhonnosť a čestnosť, vysoké pracovné nasadenie, ochota cestovať, a praktické skúsenosti aplikácií stavebných materiálov sú výhodou

Výrobca a distribútor stavebných materiálov - suché zmesi, omietky a stavebná chémia. Výhradné zastúpenie anglickej značky maliarskeho náradia L.G. HARRIS pre ČR,SR a HU.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Z. Kodálya 767
924 01 Galanta

Kontakt

Kontaktná osoba: Arpád Petrovič
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2721822   Datum zveřejnění: 12.9.2016